“Державна програма розвитку транскордонного співробітництва сприяє підвищенню рівня життя населення”, - Андрій Годик

29 березня 2021р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні Урядовий комітет з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва, культури, молоді, спорту та інформаційної політики погодив проект постанови “Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021 - 2027 роки” із пропозиціями МЗС та Мінкультури України.

Участь у засіданні комітету онлайн взяв перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Андрій Годик.

Відповідно до проекту Постанови, представники органів виконавчої влади повинні забезпечити у шестимісячний строк приведення регіональних програм розвитку транскордонного співробітництва у відповідність з Державною програмою.

“Львівcька обласна державна адміністрація погоджує проект Постанови “Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2021 - 2027 роки у тій редакції, яку озвучили. Державна програма розвитку транскордонного співробітництва сприятиме створенню вигідних умов для ефективної та взаємовигідної співпраці суб’єктів та учасників транскордонного співробітництва, підвищенню соціально-економічному розвитку регіонів та рівня життя населення, зокрема й гірських прикордонних територій Карпат,  забезпеченню розбудови  дорожньої прикордонної інфраструктури, будівництву під’їзних шляхів до пунктів пропуску через держкордон”, - зазначив перший заступник.

Також Андрій Годик зазначив, що в області діє Регіональна програма з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції. Обсяг фінансування на цей рік – 25 млн гривень, з яких понад 20 млн гривень  -  на співфінансування проектів міжнародної технічної допомоги.

“Станом нас сьогодні ми напрацьовуємо перелік проектів транскордонного співробітництва, яким може надаватись державна фінансова підтримка”, - додав Андрій Годик.

Також він наголосив,  впродовж дії попередньої програми 2016-2020 років Львівщина отримала понад 8 млн гривень для проектів міжнародної технічної допомоги.

Оксана Буй

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook