У Пустомитівській громаді створюють молодіжну раду та молодіжний центр

6 квітня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Учора, 6 квітня, у місті Пустомити, відбулись зустрічі щодо запровадження нової моделі молодіжної політики в територіальних громадах.

Під час зустрічі представники Львівської ОДА, Львівської облради, Пустомитівської громади, Львівського обласного молодіжного центру та волонтерської ініціативи «Будуємо Україну Разом» окреслили пріоритетні напрями співпраці щодо створення молодіжного консультативно-дорадчого органу та молодіжного центру на території громади.

Голова Пустомитівської територіальної громади Олег Серняк зазначив, що в громаді важливо створювати можливості для молоді ще зі шкільного віку, адже отриманий досвід громадської роботи в майбутньому стане професійними навичками фахових управлінців та депутатів.

«Пустомитівській  громаді пощастило, адже у вас багато активних молодих людей, які готові творити майбутнє у себе на місці, розвиватись тут та створювати відповідні умови для комфорту майбутніх поколінь. Відтепер будемо докладати спільних зусиль аби молодь у вашій громаді мала всі можливості для саморозвитку та реалізації своїх мрій» - зазначила Тетяна Бей, голова профільної комісії молоді та спорту Львівської обласної ради.

Працівники відділу молодіжної політики Софія Курман та Ольга Сподарик провели тренінг для ініціативної молоді громади на тему «Жодних рішень для молоді – без молоді». Головним меседжем тренінгу стала важливість залучення молоді до процесів ухвалень рішень та знайомство із діяльністю молодіжно-консультативних органів (молодіжних рад).

«Створення молодіжного консультативно-дорадчого органу дозволить громаді швидше вирішувати проблемні питання та запровадити нові форми управління громадою. Молодіжна рада має безліч можливостей, повноважень та інструментів впливу на владні рішення. Це свого роду консультативна та ідейна допомога управлінцям від молодих людей. Тому якісна підтримка і менторство учасників ради зможе допомогти громаді у розвитку всіх її сфер» - зазначила Сподарик Ольга, провідний спеціаліст відділу молодіжної політики, яка займається розвитком молодіжних рад в області.

Крім того, представники волонтерської програми «Будуємо Україну Разом» оглянули приміщення, у якому планується створення молодіжного простору та визначили доступність центру для молоді, акцентували увагу на залучення ресурсів (підтримка місцевої влади, бізнесу, краудфандинг, приватні внески), адже це обв’язковий елемент проведення БУР-табору у громаді.

Довідково.

Пустомитівська громада стала переможцем у першому етапі проєкту «Розвиток мережі молодіжних центрів» на виконання Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки, який має на меті створення простору за методикою БУР-таборів та навчання від Української академія Лідерства.

Ключові слова:

молодьЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook