Львівщина долучається до глобального проєкту «Озеленення планети»

14 квітня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

В Україні триває реалізація екологічного проєкту «Озеленення планети». У зв’язку з карантинними обмеженнями організатори закликали до індивідуальних висаджень дерев в межах проєкту.

Щоб стати учасником акції, потрібно:

- висадити власне дерево, згідно визначених стандартів та норм регіону;

- зробити фото або відео процесу висадження дерева;

- зареєструвати власне висадження дерева в термін до 20 квітня на сайті проєкту «Озеленення Планети» за посиланням. 

Індивідуальні висадження триватимуть з 10 до 20 квітня.

Ініціативу активно підтримують на Львівщині. У суботу, 17 квітня, пройдуть більш масштабні акції, проте з обов’язковим дотриманням карантинних норм. 

На території Львова та Львівської області головними локаціями висадки стануть центр міста, колія вздовж Сихівського трамвая, вул. Богданівська, лікарня швидкої медичної допомоги, Личаківський, Франківський та Шевченківські райони. Також, висаджуватимуть дерева на 15 ділянках у лісових господарствах, зокрема у Жовківському ЛГ, Буському ЛГ, Рава Руському ЛГ, ДП Радехівське ЛМГ, ДП Самбірське ЛГ, ДП Стрийський ЛГ, ДП Дрогобицькому ЛГ, ДП Сколівське ЛГ.

Взяти участь закликають кожного, хто небайдужий до екологічного майбутнього нашої планети.

Висаджуватиме дерева і голова Львівської ОДА МАксим Козицький. Він долучиться до акції у Верблянському лісництві ДП «Буське лісове господарство».

Дали старт цій важливій екологічній ініціативі на початку березня. Тоді на площі Соборній висадили дві ялинки, що стали першими деревами, висадженими у Львові в межах проєкту «Озеленення планети».

Тоді ж голова Львівської ОДА ініціював передання саджанців із селекційно-насіннєвого центру, що в Брюховичах, усім міністерствам та ОДА в Україні. Відтак, поступово дерева із Львівщини були висаджені в різних куточках нашої держави.

«Висадка дерев – це не лише наш внесок в озеленення міста, області чи країни. Це наш внесок у боротьбу з глобальним потеплінням. Вкотре наголошую, що завдяки таким ініціативам кожен з нас може бути долучений до важливої справи», - зазначив очільник області.

Сьогодні ж внести свою лепту у боротьбу з глобальним потеплінням запрошують кожного. Представників медіа для висвітлення ініціативи запрошують акредитуватись. Контактна особа для співпраці зі ЗМІ та акредитація на висадку 17 квітня - Віра Припасник, тел 0634794796.

Зазначимо, що ініціаторами проєкту «Озеленення планети» є найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу CEO Club Ukraine, засновником якого є Сергій Гайдачук та Business Woman Club, президентом якого є Аня Крисюк. На Львівщині координатором акції є громадська організація «Добро.Дій» спільно з небайдужими громадськими активістами та волонтерами міста.

«Нашою глобальною місією за наступні три роки, спільно зі 100 країнами світу та кожним куточком України висадити понад 100 млн дерев по цілій планеті. А головне це змінити екосвідомість українців, запобігти незаконній вирубці лісів, навчити як молодь, так і старших людей сортувати сміття, бути обізнаними та свідомими. Тому, що наша планета нині переживає нелегкі часи, це і пожежі, і зміна клімату, надмірна кількість опадів і зокрема зменшення дерев у лісах. Тож у наших силах поширення екологічної обізнаності серед усіх верств населення. Усе в природі – це коловорот взаємної співпраці», - зазначив голова громадської організації «Добро.Дій» Ігор Дулин. 

 

Довідково

Восени минулого року в межах глобального екологічного проєкту «Озеленення України» та Акції «1 000 000 дерев за 24 години», що проходила 17 жовтня 2020 року – по всій Україні було висаджено 1 831 333 дерев, у тому числі на Львівщині висадили - 212 тисяч нових дерев. Кількість видів дерев: 33. Також у знак солідарності до екопроєкту та України у 10 країнах світу було висаджено 115 дерев. Участь в Акції взяли понад 50 000 учасників. Відповідно було встановлено рекорд України, дані результати внесено в Книгу рекордів України, як першу в Україні колективну історію успіху українців. 

Ключові слова:

озеленення планети

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook