«Завдяки акції «Озеленення планети» до висадки дерев може долучитися кожен охочий», - Максим Козицький

20 травня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Організатори проєкту  «Greening of the Planet» («Озеленення планети») Анна Крисюк і Сергій Гайдайчук вручили подяку голові Львівської облдержадміністрації Максиму Козицькому за участь та підтримку акції висадження дерев. Нагадаємо, 14 та 17 квітня Львівщина долучилася до всесвітньої акції - по області висадили близько 100 000 саджанців.

Максим Козицький взяв участь у висадці саджанців у Верблянському лісництві ДП «Буське лісове господарство» разом з керівником Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолієм Дейнекою, головою громадської організації «Добро.Дій» Ігорем Дулиним, волонтерами та школярами.

Окрім того, на початку березня голова Львівської ОДА ініціював передання саджанців із Львівського селекційно-насіннєвого центру, що в Брюховичах, усім міністерствам та ОДА в Україні. Відтак, поступово дерева із Львівщини були висаджені в різних куточках нашої держави. Загалом, в межах проєкту висадили понад 5 млн дерев у 132 країнах світу та встановили Світовий рекорд.

«Львівщина справді є прикладом озеленення планети. В першу чергу, завдяки роботі Львівського селекційно-насіннєвого центру, який працює, розвивається, і де кожного року вирощують 15 млн саджанців. Саме тому ми можемо допомагати іншим областям з саджанцями, адже висадка лісу – це робота не лише державних лісових господарств, це може бути й громадською ініціативою. Завдяки хорошій організації нам залишилося лише приєднатися та підтримати акцію», - сказав Максим Козицький.

У зустрічі взяв участь керівник Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець, який перебуває на Львівщині з робочим візитом.  Він зазначив, що такі акції вже стають трендом в Україні і багато очільників обласних адміністрацій підтримують подібні екологічні ініціативи.

Своїми враженнями від всесвітньої акції поділилися і вихованці львівського навчально-реабілітаційного центру «Мрія» - діти підготували малюнки на тематику висадження дерев, які голові Львівської ОДА та організаторам акції вручила координаторка БФ «Вище неба» Наталія Степаненко.

Нагадаємо, ініціаторами проєкту «Озеленення планети» є найбільший діловий клуб, який об’єднує лідерів українського бізнесу, «CEO Club Ukraine», засновником якого є Сергій Гайдайчук, та «Business Woman Club», президентом якого є Анна Крисюк. На Львівщині координатором акції є громадська організація «Добро.Дій» спільно з небайдужими громадськими активістами та волонтерами міста.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook