Максим Козицький відвідав Славську дитячо-юнацьку спортивну школу

15 квітня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

В межах робочого візиту на Стрийщину голова Львівської ОДА Максим Козицький разом з головою Стрийської ОТГ Володимиром Бегою відвідав Славську дитячо-юнацьку спортивну школу, де поспілкувався із спортсменами та тренерами школи, які брали участь у Чемпіонаті світу із гірськолижного спорту серед дітей та юнаків в італійському місті Абетоне.

Про це очільник області повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. Він зазначив, що спортсмени відзначають позитивну динаміку в розвитку гірськолижного спорту на Львівщині.

«В нашій області вже діють 4 дитячо-юнацькі спортивні школи та дві громадські організації, що розвивають гірськолижний спорт. Окрім Славської школи, це Сколівська та Бориславська ДЮСШ, Спеціалізована дитячо-юнацька школа гірськолижного спорту ФСТ «Динамо», спортивний клуб «Евеленч» та клуб «Бориславська Сніжинка» при комплексі «Буковиця». Зараз багато зусиль докладаємо для розвитку інфраструктури гірських територій. І одним із стимулів є власне гірські лижі, які набувають все більшої популярності в Україні», - написав Максим Козицький.

Нагадаємо, вчора голова Львівської ОДА здійснив робочий візит на Стрийщину, в межах якого відвідав меблевий комбінат, підприємство «Leoni», Стрийську центральну лікарню та проінспектував хід виконання ремонтних робіт на мостах на дорогах Східниця - Верхнє Синьовидне та Славське-Хащованя та ремонту дороги Дрогобич-Довголука.

 

Ключові слова:

Славська ОТГСлавськ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook