Над вдосконаленням обласного молодіжного центру працюватимуть у межах проєкту програми ООН

20 квітня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Львівський обласний молодіжний центр став учасником всеукраїнського проєкту «Соціальна згуртованість через участь молоді». Уже 23 квітня до центру завітають фахівці Всеукраїнського молодіжного центру та координатори програм ООН в Україні.

Відтак, упродовж двох днів разом з молодіжними працівниками напрацьовуватимуть нові інструментарії для розвитку центру.

Відбір учасників проєкту відбувався на конкурсній основі. Усього по Україні відібрали 10 найкращих та найперспективніших центрів. Координатори програми ООН в Україні та фахівці всеукраїнського молодіжного центру допоможуть визначати пріоритетні напрямки розвитку молодіжної політики, а також проаналізують ключові сфери, де можливе впровадження програм обмінів.

«Сьогодні дуже важливо у молодіжній політиці напрацьовувати та використовувати на практиці інструменти, які підвищують участь молоді в громаді. Зокрема, такий досвід найкраще впроваджувати через механізми молодіжних обмінів. Саме тому ми розглядаємо таку співпрацю як можливість підвищення мобільності молоді у громадах Львівщини, що сприятиме розвитку молодіжних ініціатив і громад в цілому», – розповів директор Львівського обласного молодіжного центру Василь Шатрук.

Зауважимо, проєкт «Соціальна згуртованість через участь молоді» реалізовується в рамках програми розвитку ООН в Україні спільно з Міністерством молоді та спорту України і Всеукраїнським молодіжним центром.

Ключові слова:

Львівщинамолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook