Голова Громадської ради при ЛОДА прозвітував про проведену роботу

11 травня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 травня, голова Громадської ради при Львівській облдержадміністрації прозвітував про проведену роботу на посаді. З травня 2019 до травня цього року обов’язки голови виконував Андрій Болюбаш.

Подякував за працю Громадській раді попередньої каденції та зокрема його голові перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик, який наголосив на важливості синергії дій громадськості та влади.

«Дякую членам Громадської ради при ЛОДА, зокрема голові Андрію Болюбашу, за реалізовані проєкти та роботу у сфері розвитку взаємодії влади та громадськості. Неодноразово ви демонстрували чітку позицію, що давала змогу розуміти актуальні проблеми суспільства області та шукати шляхи їх вирішення. Дякую за співпрацю та активну громадянську позицію. Бажаю надалі не втрачати натхнення і працювати задля розвитку області, бо як показує досвід без розвиненого громадянського суспільства складно говорити про успішну державу. Лише спільно ми можемо працювати задля розвитку Львівщини», - зазначив перший заступник.

Відтак, Андрій Болюбаш окреслив завдання, які ставила перед собою Громадська рада при ЛОДА. Це можливість участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики, захист інтересів громадян при прийнятті владних рішень, безпосередня комунікація між суспільством і владою, розв’язання проблем населення у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування.

За цей час до складу Громадської ради входили 279 осіб, членами правління були 41 особа.

Серед ініціатив Громадської ради: публічне обговорення у 2019 році кандидатів на посаду заступників очільника Львівщини за участі членів громадської ради, проведення у цьому ж році Форуму Громадських рад області, який об’єднав представників громадських рад з різних районів області та налагодження тісної співпраці між ними.

Голова  комісії  з  питань сімейної  політики  та  захисту  прав  дітей громадської  ради  при  ЛОДА Галина Царьова  стала головним організатором першого  міжвідомчого  Форуму  ділового спілкування  та  партнерства  «Together for  child».  В межах заходу обговорили комплексні  моделі  виховання  дітей  у чотирьох  панелях:  освітній,  корекційно-реабілітаційній,  медичній  та  юридично-соціальній.

Також це активна громадська, освітня та культурна діяльність, волонтерська допомога у боротьбі проти COVID-19.

 Переглянути трансляцію звіту можна за посиланням.

Ключові слова:

Громадська рада

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook