EasyPay готова інвестувати кошти у розробку е-квитка на Львівщині

13 травня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Українська компанія EasyPay готова вкласти фінансовий ресурс у розробку системи електронного квитка в громадському транспорті Львівської області.

Про це йшлося сьогодні під час зустрічі голови Львівської облдержадміністрації Максима Козицького із представниками компанії.

“Ми маємо намір власним коштом встановити валідатори у громадському транспорті, облаштувати пункти продажу видачі й поповнення електронних карток, а також встановити термінали самообслуговування.   Це дозволить перевізникам  проводити облік пільгових перевезень і отримувати компенсацію від органів місцевого самоврядування. Для нас – це можливість інвестувати у довготривалий проект і отримувати певний відсоток. Про суму інвестицій і відсоток, який отримуватиме компанія поки що говорити не можемо, оскільки напрацьовуємо технічні дані”, - наголосив представник компанії Павло Ярошенко.

Також він зазначив, пасажири зможуть купити й разові квитки за готівку.

У відповідь Максим Козицький зазначив, на сьогодні  проект регуляторного акта “Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області” є на погодженні у Державній регуляторній службі України.   Як тільки документ погодять, Львівська облдержадміністрація у найкоротший термін оголосить конкурс із пошуку інвестора.  

“Нам було цікаво почути ваше бачення щодо реалізації цього важливого проекту. Запрошуємо до участі в конкурсі”, - підкреслив Максим Козицький.

Нагадаємо, попередньо регуляторний акт “Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області" обговорили та погодили під час громадських слухань.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook