На Львівщині відзначили переможців дитячого конкурсу малюнків до Дня сонця

19 травня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні, 19 травня у Львівській ОДА відзначили переможців Конкурсу малюнків та графічної анімації «Сонце – джерело енергії!». Конкурс організований департаментом паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА.

Маленьких переможців привітав перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

«День Сонця - це гарна можливість привернути увагу до такого поняття, як альтернативна енергетика і продемонструвати, що сонце може зігрівати на лише на вулиці, а й бути енергією, яка живить прилади у наших домівках, забезпечуючи тепло та затишок. Дякую, що ви у такий творчий спосіб долучилися до відзначення Дня сонця, і вірю, що через ваші малюнки інші діти почерпнуть для себе інформацію про альтернативну енергетику»,- зазначив він.

Так, призові місця в трьох вікових категоріях здобули:

- Марія Качмар – Кульчицький НВК;
- Кіра Біда – Червоноградська дитяча школа мистецтв;
- Назарій Зубань – Ліцей №1 Зимноводівської сільської ради;
- Діана Поверляк – Кульчицький НВК;
- Андріана Яєчник – Воютицький ЗЗСО І-ІІІ ст. імені Ігоря Добровольського;
- Андріана Кухарчук – Демнянський ЗЗСО І-ІІІ ст. Тростянецької сільської ради;
- Петро Савич – ГО «Бродівське районне добровільне товариство захисту дітей  з інвалідністю «Надія».

Окрім цього, всі учасники Конкурсу отримають подяки департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської облдержадміністрації.

Загалом цьогоріч на розгляд конкурсної комісії надіслали понад 80 малюнків.

«За результатами Конкурсу відібрано кращі малюнки та визначено переможців, яких відзначили грамотами та цінними подарунками. Окрема подяка підприємствам  «Правильне електроживлення», «Віта Клімат», ІМЦ «Теплоціль» за підтримку в проведенні Конкурсу. Завдання конкурсу-  плекати у дітей відповідальне ставлення до природи та її ресурсів, популяризувати відновлювану енергію серед молоді»,- зазначають у департаменті.

Довідково:

3 травня у світі відзначають Міжнародний день Сонця. Метою проведення заходу є привернення уваги до можливостей використання енергії сонця як відновлюваного джерела енергії та підвищення енергонезалежності і чистоти нашої планети.

Сонячна енергетика активно розвивається на Львівщині. На території області  експлуатується 66 промислові сонячні електростанції, загальною потужністю 338,34 МВт. Також в області на різних стадіях реалізації є ще низка проєктів сонячних електричних станцій.

Активно долучаються до розвитку сонячної енергетики й мешканці області. Зараз працює 1323 сонячних електростанцій приватних домогосподарств загальною потужністю 29,9 МВт. В області реалізується «Комплексна програма підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021-2025 роки», одним з напрямів якої є підтримка населення у впровадженні відновлюваних джерел енергії.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook