«Центр вакцинації готовий завтра приймати перших відвідувачів», - Іван Собко

28 травня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

На стадіоні «Арена Львів» тривають завершальні підготовчі роботи по облаштуванню Центру вакцинації населення. Центр поділений на кілька зон: перша вхідна зона, де відвідувачів зустрічатиме адміністратор – там вимірюватимуть температуру та перевірятимуть за списком осіб, що прийшли на вакцинацію.

У Центрі передбачено дві вакцинаційні зони, облаштовані столом, раковиною, кушеткою та стільцями. Далі - зона очікування з можливістю замовити напої (для медиків – безкоштовно). На місці чергуватиме карета швидкої допомоги. Вакцинацію проводитимуть вакциною «Coronavac».

Інформація для журналістів: вхід для журналістів відкритий протягом всього часу роботи Центру. При собі обов’язково необхідно мати журналістське посвідчення, яке необхідно пред’явити адміністратору на вході.

Співпраця з ІТ-кластером: облаштування Центру вакцинації у такі короткі строки стало можливим завдяки об’єднанню зусиль облдержадміністрації, міста та ІТ-кластеру м. Львова – порядок проведення вакцинації працівників ІТ-сфери, напрацьований у кластері, взяли за основу роботи Центру. В зв’язку з цим у вихідні дні, одночасно з особами зі списку очікування додатку «Дія», додатково вакцинуватимуть працівників ІТ-сфери – попередньо у першу зміну, з 10:00 до 15:00. З 15:00 до 19:00 – осіб з додатку «Дія».

Як повідомив виконавчий директор ІТ-кластеру Степан Веселовський, охорона впускатиме людей по списках - без супроводжуючих осіб. Тому попередньо просять дітей, по можливості, з собою не брати.  

 «Завдяки спільним скоординованим діям департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, управління охорони здоров’я міста Львова, представників ІТ-кластеру м. Львова, лабораторного центру та регіонального координатора з вакцинації Олега Когута, чітко можемо констатувати, що Центр готовий для щеплення мешканців Львівщини у ці вихідні дні. Сформовані бригади, вакцина забезпечена. У самому центрі діятимуть відповідні зони – попереднього огляду, вакцинації, відпочинку. Маємо переконання, що цей пілотний проєкт, який реалізується вперше саме на Львівщині, пройде успішно. Списки осіб на вакцинацію на даний час  доформовують у Львівському лабораторному центрі», - зазначив профільний заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, який разом з  представниками департаменту охорони здоров’я та лабораторного центру ознайомилися з підготовкою Центру вакцинації до початку роботи.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис,  згоду на вакцинацію надали 330 осіб. До складу вакцинальних бригад входять медики з 3-ї, 5-ї та 6-ї поліклінік м. Львова.

Нагадаємо, за дорученням Президента України Володимира Зеленського у МОЗ розпочалася кампанія з відкриття Центрів вакцинації осіб зі списку очікування додатку «Дія». Першими приєднатися до ініціативи створення центрів вирішили у Києві, Львові та Одесі.

Оновлено: До Центру буде організовано безкоштовний доїзд з пл. Є. Петрушевича і у зворотньому напрямку.

Ключові слова:

центр вакцинації

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook