Представників теплопостачальних підприємств закликали укладати договори на постачання природного газу

4 Червня 2021р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні, 4 червня, відбулась селекторна нарада з Міністерством розвитку громад та територій України щодо теплопостачання. Львівщина долучилась онлайн.

Так, в межах наради, заступник Міністра Наталія Хоцянівська звернула увагу представників теплопостачальних підприємств на можливість заключення договорів на постачання природного газу з «Нафтогаз Трейдинг» до кінця червня 2021 року, оскільки до цього моменту буде діяти пропозиція газопостачальної компанії на заключення 3-річного контракту за фіксованою ціною 7420 грн/тис куб м.

Окрім цього, заступник міністра зазначила, що ВРУ найближчим часом повинна розглянути проєкт Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення врегулювання заборгованості за спожиті енергоносії теплопостачальних та теплогенеруючих організацій, підприємств централізованого водопостачання і водовідведення». У разі його прийняття будуть вноситись зміни до Держбюджету, якими передбачать відповідні видатки на відшкодування різниці в тарифах.

Також буде надана можливість для теплопостачальних підприємств укласти договори реструктуризації заборгованості за спожитий природний газ станом до 1 травня 2020 року, за результатами чого будуть списуватись пені та штрафні санкції нараховані на цю заборгованість.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook