До 20-річчя приїзду папи Івана Павла II у Соборі св. Юра проведуть концерт духовної музики

18 Червня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У неділю, 20 червня, в Архикатедральному Соборі св. Юрія відбудеться Духовно-мистецький вечір «Молитва св. Івана Павла ІІ за Україну», присвячений пам’яті 20-річчя приїзду до України папи Івана Павла ІІ.

«Двадцять років тому як у Києві, так і у Львові на Українську землю ступила нога Вселенського Архиєрея. Цей час був дуже тривожний не тільки для України, а й для всього світу. Уже в десяту річницю Незалежності Україна запросила Великого гостя, Наступника св. Петра. І це сталося, Дух Святий вів Івана Павла ІІ у віці 81 рік. Як Архиєрей, і як Глава Держави Ватикан, св. Іван Павло ІІ своїм візитом, глибоким і благородним словом, своєю скромною постаттю, потішив та обгорнув кожного з нас — звичайно, хто цього бажав і хотів. Ми Вас чекаємо так, як це було двадцять років тому. Пригадаймо один одному цей час, що так нас тішив, радував своїм візитом св. Іван Павло ІІ», - згадує про приїзд Понтифіка митрофорний протоієрей Роман Кравчик, адміністратор Собору.  

Духовне слово – молитву промовить Високопреосвященний владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський, з благословення якого відбудеться цей Духовно-мистецький вечір.

Духовна музика українських та європейських композиторів прозвучить у виконанні солістів, хору та камерного оркестру Заслуженої академічної капели України, Лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка «Трембіта» під батутою Сергія Якобчука. Концертмейстер оркестру — Марта Бура.
Ведуча програми — заслужений працівник культури України Марія Христинич. Мультимедіа — Святослав Козак.

Проєкт реалізують під патронатом Львівської Архиєпархії УГКЦ, Департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА, Львівської обласної ради та Фундації «Андрей».

Автор проєкту — Михайло Перун.

Вхід вільний — з дотриманням усіх карантинних норм. Початок о 18:00 год.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook