Львів‘янин Олексій Яремій виборов бронзу на етапі чемпіонату Італії з картингу

23 Червня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

На трасі поблизу муніципалітету Сарно в Італії відбувся п'ятий етап чемпіонату з картингу. Найкращі картингісти з усього світу змагались за нагороди у різних вікових категоріях. Серед них - 12-річний львів‘янин Олексій Яремій.

Італійські етапи чемпіонату з картингу проходять 4 дні, починаючи з вільних практик в четвер та п'ятницю, кваліфікаційних заїздів на час в п'ятницю, хітів, де можна покращити стартову позицію, в суботу, та серії фінальних перегонів в неділю. В одній з двох Олексій став бронзовим призером.

«Заїзди проходили під час надзвичайно спекотних умов, температура повітря була насправді пекельною. Графік змагань – дуже вимогливий, доводилось прокидатись о 7 ранку і повертатись на відпочинок часто після 10-12 годин на треку. Втім, Олексій зробив значний крок в розумінні ефективних стратегій та секретних навичок проведення перегонів», – розповідає батько Олексія Михайло Яремій.

За словами батька, дуже багато залежить від психологічного настрою, стану та вміння швидко концентруватись та бути максимально зібраним. Враховуючи, що цього досвіду можна набути тільки в перегонах, а можливостей в українського картингіста є інколи у двічі менше, ніж в інших гонщиків, це неймовірний результат.

 

Ключові слова:

картингчемпіонат

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook