Відвідати відбірковий матч Чемпіонату світу вболівальники зможуть лише за наявності паспорту вакцинації, або ж тесту на COVID

6 жовтня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 жовтня, відбулось позачергове засідання обласної комісії ТЕБ і НС. Серед розглянутих питань – забезпечення належного проведення відбіркового матчу Чемпіонату світу – 2022 з футболу.

Зазначимо, футбольне змагання між національними чоловічими збірними командами України та Боснії і Герцеговини відбудеться 12 жовтня у Львові на стадіоні ДП «Арена Львів». Організатори очікують участь до 20 тисяч вболівальників.

«Постанова Кабміну №1236 передбачає можливість проведення вказаних спортивних заходів під які підпадає футбольний матч в межах жовтої зони із заповненістю стадіону, або спортивної арени не більше 2/3. Водночас ми чітко розуміємо, що ми фіксуємо погіршення епідситуації в області»,- зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

Для дотримання карантинних норм під час матчу рішенням комісії на стадіон впускатимуть вболівальників лише за наявності:

- негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції не більш як за 72 години до початку заходу;

- експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2 не більш як за 72 години до початку заходу;

- документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації.

Відтак, вболівальників просять із розумінням поставитись до вказаних заходів та завчасно прийти на стадіон.

Зазначимо, що на стадіоні під час матчу вболівальники мають перебувати у масках, закриваючи ними ніс і рот. Під час входу на стадіон кожен проходитиме температурний скринінг, та показуватиме документи, які посвідчують особу.

Діти віком до 18 років, які матимуть окреме місце, зможуть потрапити на стадіон лише пред'явивши квиток на матч (такі вболівальники не потребують довідки про вакцинацію чи проходження тестів). 

Продаж квитків на відбірковий матч відбувається виключно онлайн. Організатори матчу наголошують, вболівальникам обов’язково необхідно роздрукувати квитки. Хто ж цього не встигне зробити, працюватиме декілька сервіс-центрів, де можна буде роздрукувати безпосередньо на Арені.

Нагадаємо, щеплення від ковіду можна отримати у центрах вакцинації. При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу, та у пунктах щеплення, звернувшись до сімейного лікаря. 

Повний список пунктів щеплень та центрі масової вакцинації за посиланням. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook