Юні львів’яни позмагались у дитячих стартах в межах львівського пів марафону

30 Червня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Після дворічної перерви в межах відзначення Дня Конституції у Львові відбувся традиційний 6-й львівський пів марафон, який включав дитячі старти окремо серед дівчат та хлопчиків на дистанціях 1000 та 500 метрів, а також спільний старт для зовсім юних львів’ян-дошкільнят – на дистанцію 100 метрів. Участь у стартах взяли понад 200 школярів і школярок.

Старт та фініш забігу відбувалися на проспекті Свободи поблизу Львівського національного академічного театру опери і балету імені С.Крушельницької, що дозволило учасникам насолодитись не лише змагальним духом, але й атмосферою історичного центру Львова.

Серед учасників стартів були представники усієї України, а нагороди вибороли не лише львів’яни. Так, дистанцію 1000 метрів серед дівчат найшвидше подолала представниця Донеччини Голікова Софія (4 хв 14 сек), другою фінішувала львів’янка Вікторія Беген (4 хв 29 сек), а третьою стала киянка Іванна Опанасенко (4 хв 31 сек). На дистанції 1000 метрів серед юнаків у трійці призерів виявились львів’яни Маркіян Бобко (4 хв 41 сек), Артур Михайлюков (4 хв 47 сек) та Антоній Війтів (4 хв 55 сек).

У дитячому забігу на дистанції 500 метрів з результатом 1 хв 58 сек першою прийшла до фінішу львів’янка Юлія Ваврик, другою з результатом 2 хв 6 сек стала Софія Слимак (м. Львів), а трійку призерів замкнула представниця м. Чернівців Глорія Польова (2 хв 7 сек). Серед хлопців до трійки кращих потрапили троє львів’ян які фінішували з інтервалом 5-7 секунд починаючи з 1 хв 57 сек – Руслан Михайлюков, Андрій Пилипів та Данило Беген.

Всі учасники, а таких виявилось понад 200, які подолали свою дистанцію, отримали пам’ятну медаль фінішера. Абсолютні переможці на кожній із дистанцій, - пам’ятні відзнаки та подарунки від спонсорів.

“Здоровий спосіб життя, частиною якого є бігова культура, необхідно розвивати змалечку. Тому започаткована декілька років тому ідея дитячих стартів поруч із дорослими забігами, - хороша можливість популяризувати біг серед юнаків і дівчат, надаючи їм можливість рівнятись на батьків та змагатись між собою,” – зазначив начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Дитячі забіги в межах львівського пів марафону були організовані громадською організацією “Бігова Україна”, ТМ “Молокія” у співпраці із Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, зокрема Львівським обласним відділенням. Допомогу в залученні волонтерів заходу надали Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та департамент освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Ключові слова:

забіг

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook