Студенти Львівщини змагались у вечірньому забігу-феєрії

9 жовтня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

120 учасників взяли участь у третьому вечірньому забігу-феєрії, що днями відбувся у Стрийському парку у Львові. О 20.00 на дистанцію у 5 км вийшла молодь, а також лікарі та медсестри.

І хоча у забігу брали учать студенти 12 університетів і коледжів, у трійці призерів фінішували виключно курсанти спеціалізованих навчальних закладів. Перше місце посів курсант Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Владислав Хилюк (17 хв. 43 сек), другим фінішну лінію перетнув майбутній рятувальник – Богдан Годісь, який навчається у Львівському державному університеті безпеки життєдіяльності (17 хв. 46 сек), а третім став ще один майбутні військовий Андрій Стригін (17 хв. 47 сек).

Серед дівчат першою дистанцію у 2 кола подолала Ірина Слюсар (20 хв. 59 сек), яка навчається у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Другою і третьою до фінішу прийшли студентки Національного університету “Львівська політехніка” Аліна Вельган (22 хв. 58 сек) та Паула Ульянюк (23 хв. 43 сек).

“Ми проводили цей забіг вдруге, щоб показати, що бігати ніколи не пізно, навіть уночі. Під час бігу виділяється ендорфін, біг знімає стрес.  У перших рядах забігу стартували лікарі і медсестри, які фінішували останніми, - у такий спосіб ми хотіли символічно продемонструвати, що для підтримки власного здоров’я перш за все потрібен спорт і рухова активність, а вже потім медицина,” – зазначив голова оргкомітету заходу, керівник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Анатолій Ігнатович.

Зазначимо, що вечірній забіг-феєрія організували Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, івент-агенція “Драбина”, Р.І.А. Спорт, управління молоді та спорту Львівської міської ради. Переможці та призери змагань отримали кубки та грамоти. Серед усіх учасників забігу були розіграні цінні подарунки, зокрема пам’ятні горнятка та книжкову продукцію видавництв Львівщини, надану департаментом внутрішньої та інформаційної політики та закуплену в межах конкурсу підтримки вітчизняного книговидання у Львівській області.

Ключові слова:

забігстуденти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook