Депутати Львівської облради внесли зміни до Переліку природоохоронних заходів, які реалізуються за кошти обласного фонду ОНПС

15 липня 2021р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Роботи щодо створення першого в Україні лісорозсадницького комплексу з вирощування садивного матеріалу з закритою кореневою системою за технологією Шведської компанії ВСС АВ виробничою потужністю 2,5-3,0 млн шт. садивного матеріалу основних лісоутворюючих порід буде продовжено.

На черговому засіданні сесії Львівської обласної ради 13 липня депутати внесли зміни до Переліку природоохоронних заходів, які реалізуються за кошти обласного фонду охорони навколишнього середовища у 2021 році, зокрема виділили кошти:

  • на завершення робіт, які розпочато у 2017 році, з реконструкції виробничо-складських приміщень під цех посіву та влаштування теплиць, лісорозсадника ДП «Львівський ЛСНЦ». Загальна вартість проведення робіт 88985,0 тис. гривень;
  • на проведення заходів з екологічної освіти та пропаганди охорони навколишнього природного середовища.
  • на розробку одного з розділів Плану управління річковими суббасейнами Західного Бугу та Сяну. Заходом передбачено проведення досліджень для визначення екологічного стану поверхневих вод річкового басейну Вісла за фізико-хімічними показниками.

Детальніше з оновленим переліком можна ознайомитися на сайті Львівської обласної ради.

 

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook