Усіх зацікавлених закликають подавати свої пропозиції до проєкту Закону "Про реалізацію державної політики в сфері моніторингу навколишнього середовища"

11 грудня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 грудня 2019 року, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, взяв участь у засіданні Комітету підприємців з питань природокористування та охорони довкілля при ТПП України і громадської ради при Мінекоенерго України  – «Реалізація державної політики у сфері моніторингу довкілля та промислового забруднення».

Засідання відбулось за участю народних депутатів України, представників провідних промислових асоціацій та підприємств, органів державної влади, експертів проєкту GIZ «Найкращі доступні технології і методи управління (НДТМ) для України».

На засіданні обговорили:

стан реформи дозвільної системи у сфері промислового забруднення;
виклики і проблемні питання пов’язані з реалізацією реформи;
проект ЗУ «Про реалізацію державної політики в сфері моніторингу навколишнього середовища і промислового забруднення».

Реформа дозвільної системи передбачає:

- застосування комплексного підходу – об’єднання кількох дозволів  в один – інтегрований або уніфікований дозвіл;

- застосування диференційованого підходу до регулювання діяльності промислових підприємств з огляду на значення їх виробничих потужностей та продуктивності виробництва. Для найменших забруднювачів очікується скасування дозволів та заміна їх на реєстрацію.

«Використання Європейських підходів у цій сфері дасть змогу зменшити негативний вплив промисловості на навколишнє природне середовище, а також зменшить обсяг документів дозвільного характеру для здійснення господарської діяльності суб’єктів господарювання» - зазначає Руслан Гречаник.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook