Нуль відсотків річних на здійснення інвестиційної діяльності: у Львові презентують новий проєкт для підприємців

16 серпня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Фонд розвитку підприємництва, завдяки якому в Україні реалізується ціла низка програм з підтримки фінансування мікро-, малих та середніх підприємств (ММСП), 2 вересня у Львові візьме участь у презентації пілотного проєкту “0% річних на реалізацію інвестиційних проєктів для мікро-, малого та середнього підприємництва Львівської області в рамках Державної програми Доступні кредити 5-7-9%.

До участі у презентації для ознайомлення з новим проєктом запрошують підприємців Львівщини.

Додаткове відшкодування (компенсації) частини відсотків здійснюється шляхом зниження розміру компенсаційної процентної  ставки до рівня 0 (нуль)% річних за наданими уповноваженими банками кредитами в рамках Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» на реалізацію інвестиційних цілей суб’єктів мікро-, малого та середнього підприємництва  – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які перебувають на різних системах оподаткування та є зареєстрованими на території Львівської області в установленому законом порядку.

Додаткове відшкодування здійснюють через Фонд розвитку підприємництва відповідно до Порядку надання фінансової державної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва в межах отриманих ним коштів, передбачених в обласному бюджеті на реалізацію завдання Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки.

Цільова аудиторія: підприємці мікро-, малого та середнього сектору, представники банків.

Заявку на участь у заході можна залишити за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1RCv3vE_js-exfgXC7nUm1IiXr14671W7zzHpGi9CoHU/edit?usp=sharing

Місце проведення: м. Львів, вул. Матейка, 6, зал «Львівський», 2-ий поверх, Premier Hotel Dnister
Дата: 2 вересня 2021 рік.
Реєстрація: 10:30 – 10:55 год.
Початок заходу: 11:00 год.

Організатори та партнери:
Департамент економічної політики, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Фонд розвитку підприємництва

Довідково:

Державна програма «Доступні кредити 5-7-9%» широко представлена по всій країні, має високу популярність як серед банків, так і серед малого бізнесу. Зокрема, Львівщина станом на серпень 2021 року у трійці лідерів серед областей України з реалізації державної програми «Доступні кредити 5-7-9%». За увесь час дії Програми у Львівській області банки-учасники видали понад 1800 кредитів на суму понад 4 млрд грн.

І з цим показником Львівщина  упродовж тривалого часу займає лідерські позиції серед регіонів України. Це свідчить про те, що бізнес області є активним і розуміє, як використовувати можливості державної підтримки.

Успішна реалізація Доступних кредитів є надзвичайно важливою, оскільки це залучення значних коштів для розвитку підприємництва, створення нових робочих місць, що своєю чергою збільшить надходження податків у бюджети всіх рівнів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook