Упродовж останнього тижня в області ускладнилась епідеміологічна ситуація

17 серпня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

В області за останній тиждень погіршилась епідеміологічна ситуація. Зросла, як кількість підтверджених випадків ковіду у населення, так і кількість госпіталізованих у медичні заклади.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Епідеміологічна ситуація на Львівщині упродовж останнього тижня, на жаль, погіршилась. Ми це спостерігаємо першочергово по коефіцієнту підтверджених випадків, які щоденно фіксуються центром профілактики та контролю. Окрім того, ми бачимо, що динаміка госпіталізації за останній тиждень також зросла на 22%», - поінформував Орест Чемерис.

Так, станом на ранок 185 пацієнтів знаходяться на стаціонарному лікуванні у визначених медзакладах області, 20 хворих у реанімаційних відділеннях, з них 4 на апаратах ШВЛ.

Ліжкова мережа медичних закладів області заповнена на 5,6%.

«Сьогодні за медичною допомогою звертаються не лише люди старшого віку, є значна частка осіб середнього віку, це 35 років і більше. Як правило, це молоді особи, які не мають жодних супутніх захворювань, а поступають із клінікою однобічної чи двобічної пневмонії з відповідними показаннями до госпіталізації. І як правило більшість пацієнтів потребує кисневої підтримки», - розповів Орест Чемерис.

 Медики прогнозують і надалі можливе зростання кількості захворілих та наполегливо радять не втрачати пильності та дотримуватись карантинних норм.  Маска, дистанція, гігієна рук – найпростіші з них. І звісно, вакцинація – як єдиний шлях побороти недугу.

Ключові слова:

коронавірус

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook