Виробники нішевих сільгоспкультур можуть отримати фінансову підтримку з обласного бюджету

17 серпня 2021р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації продовжує прийом документів за напрямом фінансової підтримки вирощування нішевих культур (гречка, жито) у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного високорепродукційного насіння вітчизняного виробництва.

Фінансова підтримка надається у формі відшкодування вартості придбаного під урожай поточного й наступного років та висіяного в поточному році насіння вітчизняного виробництва жита і гречки не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду в розмірі 50 % вартості насіння. Максимальна сума фінансової підтримки для одного суб’єкта господарювання становить 30,0 тис. грн. на рік.

Для отримання часткової компенсації вартості насіння нішевих культур сільгосптоваровиробники подають заявку на участь у конкурсі та документи до департаментуагропромислового розвитку облдержадміністрації до 15 жовтня поточного року.

При визначенні Конкурсною комісією учасників Комплексної програми перевага надається суб’єктам господарювання:

-  які зареєстровані в Державному аграрному реєстрі;
- які здійснюють збільшення посівних площ відповідних нішевих культур (жита, гречки) у порівнянні з попереднім роком;
- які закупили насіння в суб’єктів насінництва області;
- керівниками яких є учасники АТО (ООС);
- керівниками яких є молоді люди віком до 35 років;
-керівниками яких є жінки (перевага надається з метою вирівнювання гендерної рівноваги в сільському господарстві).

«Бюджетні кошти передбачаються  для збільшення обсягів виробництва, розвитку суміжних ринків (насіння, переробка), покращення продовольчої безпеки та доступність товару для кінцевого споживача.Чимало аграріїв області вбачають перспективу розвиткувласного бізнесу у вирощуваннінішевих культур. Завдяки фінансовій підтримці можливо розширити площі посіву, які допоможуть у дотриманні сівозмін, зробити виробництво цих культур рентабельним та забезпечити внутрішній ринок продукцією власного виробництва та стабілізувати їх цінову ситуацію», - зазначила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Тетяна Гетьман.

Детальніше з умовами участі у конкурсі та переліком документів на участь у програмі за вищезазначеним напрямом можна ознайомитись на сайті департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації https://cutt.ly/RQVadBU. Також можна звертатись за консультацією за телефоном: +380667180918.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook