Аграрії Львівщини можуть відшкодовувати половину вартості насіння більш ніж 30 видів нішевих культур

16 лютого 2022р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У 2022 році Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області передбачила фінансову підтримку з обласного бюджету для виробників, які вирощують нішеві культури.

Фінансова підтримка суб'єктам господарювання надається у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного та висіяного в поточному році високорепродукційного насіння у розмірі до 50% його вартості, але не більше  50 тис. грн одному суб’єкту підприємництва на рік.

Відшкодуванню підлягає вартість насіння вітчизняного виробництва (жита, тритикале, гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної, аспарагусу (спаржі), батату, овочів закритого ґрунту, капусти (броколі, брюссельської, цвітної), гарбузів, кабачків, патисонів, петрушки, селери, пастернаку, ріпи, редьки, редиски) не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду.

«Цьогоріч перелік нішевих культур, вартість насіння яких можна відшкодувати коштами обласного бюджету значно розширився. І вирощування таких культур має свої переваги. Серед  агрономічних переваг -  це альтернатива дотримання структури сівозміни та  забезпечення високої урожайності шляхом використання елітного насіння.  Серед ринкових - високі ціни в розрізі сезону та заміщення на полицях вітчизняних магазинів імпортної продукції»- зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Тетяна Гетьман.

Окрім  відшкодування вартості насіння виробники нішевих культур  овочевої групи, включаючи овочі  закритого ґрунту,  можуть відшкодовувати до 50% вартості мікробіологічних засобів захисту та живлення рослин, і до 70  % вартості придбаних у поточному році тепличних конструкцій, тунелей та обладнання до них, повідомили в департаменті.

Для отримання фінансової підтримки претенденти подають заявку та документи до департаменту згідно з переліком, що затверджений наказом департаменту.

Ознайомитись з повним переліком документів, які подаються до департаменту для участі у Програмі  та з іншими напрямами можна за посиланням.

Отримати консультацію щодо участі в програмах фінансової підтримки аграріїв можна в робочий час за тел. (032) 255-50-62, (032) 255-05-72  або +38 066 718 09 18.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook