З нагоди Незалежності України Максим Козицький вручив почесні державні нагороди сімом діячам Львівщини

24 серпня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України, на центральній площі міста Львова, біля пам'ятника Тарасові Шевченку відбулось вручення державних нагород від імені Президента діячам мистецтва, освіти, науки та охорони здоров’я Львівщини.

З нагоди 30-річчя Незалежності почесні нагороди та подяки вручив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«Україна у нас єдина, тому пліч-о-пліч ми маємо працювати для розквіту своєї держави. Сьогодні мені особливо приємно відзначити діячів освіти, культури, охорони здоров’я, науки за їхній вклад у розквіт України. Я впевнений, що список тих, хто заслуговує отримати подяки й нагороди, набагато більший. Ці люди є в кожній громаді, у кожному місті, містечку і селі. Вони працюють щодня, вони стають героями, вони роблять усе для розвитку України, і Львівщини, зокрема. Україні - тридцять. І це означає, що тут, серед нас, стоїть і те нове покоління, яке виросло у незалежній державі. Покоління, яке не боїться мати свою думку і відстоювати її. А це завдяки попереднім поколінням, котрі розуміли цінність незалежності, мріяли про неї, боролися і таки вибороли ту єдину Україну. Будьмо єдині - і ми переможемо! Слава Україні!», - зазначив Максим Козицький.

Отже, за значний особистий внесок у державне будівництво, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагородили:

  • Орденом «За заслуги» I ступеня - Нора Василя, завідувача кафедри на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • Орденом Княгині Ольги III ступеня – Лугову Ларису, директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна бібліотека для дітей»;

Окремо відзначили та надали звання «Заслуженого» діячів у таких галузях:

  • «Заслужений лікар України» - Дворчину Олегу, лікареві відділення Центру хірургії комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова»;
  • «Заслужений діяч науки і техніки України» - Андріїву Василю, завідувачеві кафедри Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнології  імені С. З. Гжицького;
  • «Заслужений працівник освіти України» - Біланюку Володимиру, деканові географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • «Заслужений діяч мистецтв України» - Мисаку Юрію, художньому керівнику Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва м. Львів;
  • «Заслужений працівник охорони здоров’я України» - Вовк Лесі, директорові комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський медичний фаховий коледж післядипломної освіти».

Принагідно очільник Львівщини від імені Львівської обласної державної адміністрації відзначив представників громадських організацій, благодійних фондів, національних заповідників, фахівців галузі науки та охорони здоров'я області. 

У межах заходу також відбулася трансляція військового параду зі столиці України. Участь у ньому взяли близько п'яти тисяч представників підрозділів Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ. Серед них -  учасники бойових дій на сході України, 300 жінок-військовослужбовців, представники кінологічних підрозділів різних силових структур зі службовими собаками.

На параді військ урочистим маршем пройшла піша колона військових як України, так і країн-партнерів (США, Канада, Естонія, Чехія, Фінляндія та багато інших), проїхала військова техніка, а у небі з’явилась авіація.

Нагадаємо, що в межах відзначення 30-річчя Незалежності України відбудуться святкові заходи по всій країні. Всі вони об’єднані єдиним гаслом - “Ти у мене єдина”.

Ілона Орнат

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook