У Львівській опері відзначили лауреатів Обласної премії в галузі культури

22 грудня 2021р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У дзеркальній залі Львівського національного театру опери та балету відбулося урочисте вручення Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. 

Обласна премія є найбільш престижною творчою відзнакою у Львівській області, а її вручення відбувається щорічно з 2002 року. Загальний призовий фонд премії становить 400 тис грн, який розприділяють у різних номінаціях.

Цьогоріч лауреатами премії стали 16 осіб у 14-ти номінаціях. Розмір грошової премії на кожну номінацію становить 28,5 тис грн.

До вручення нагород лауреатам долучилася керівник апарату Львівської обласної державної адміністрації Ірина Шурпяк.

‘Я хочу подякувати вам за те, що ви творите і не поринаєте в щоденну рутину та бережете душу нашого краю. Переконана, що за вашим успіхом і здобутками стоїть важка щоденна праця і ця сьогоднішня подія – це доказ того, що талант і працелюбність долають усі перешкоди’, - сказала Ірина Шурпяк.

Від імені департаменту з питань культури, національностей та релігій у заході взяла учаснть директорка департаменту Ірина Гаврилюк та заступниця директора департаменту Тетяна Плугатор.

З повним переліком усіх переможців можна ознайомитися тут.

Довідково:

На здобуття премії представляються нові оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на номінування.

Твори та роботи на здобуття премії представляють установи та організації  культури і мистецтва не більше одного подання в окремій номінації. Премія присуджується авторові чи виконавцеві один раз за життя. 

Ключові слова:

врученняпремія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook