Ярема Венгринович веломандрівкою зібрав для дітей зі Сходу понад 9 тисяч євро

20 вересня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Дві тисячі кілометрів здолав Ярема Венгринович, аби допомогти дітям зі Сходу.  Його останньою зупинкою перед фінішем став Львів. Учора вранці заступник голови Львівської ОДА Іван Собко та керівник управління молоді та спорту Роман Хім‘як привітали Ярему на Львівщині. 

«Творити добро можна по-різному. Шлях, який обрав Ярема, точно не найпростіший. Але мета, яку цей молодий чоловік поставив перед собою, дуже благородна. Війна – це важко для всіх, але найважче для дітей, яким доводиться покидати рідні домівки, втрачаючи назавжди близьких людей. Психологічна допомога їм, яку надає проєкт «С.О.С. Дитячі міста України» вкрай необхідна», – зазначив Іван Собко. 

В обід Ярема Венгринович фінішував у Тернополі. Звідси родом його батьки. Мандруючи велосипедом з благодійною метою, хлопець за 21 день перетнув усю Європу. Між крайніми точками – шлях у понад 2225 кілометрів через Нідерланди, Німеччину, Чехію, Словаччину, та Польщу.

«Маршрут я складав самотужки. Обрав далеко не найкоротший. Перед тим, як відправитись у мандрівку, працював у тренінговому центрі. Здавав різноманітні тести, щоб коуч міг оцінити мій рівень підготовки і підібрати відповідну програму тренувань, оскільки велоспортом я захопився не так давно», – розповів Ярема Венгринович. 

Нагадаємо, мандрівку з Брюсселя до Тернополя Ярема Венгринович розпочав 28 серпня. Хлопцю вдалось зібрати 9105 євро для благодійного фонду, що опікується дітьми зі Сходу, які втратили домівку чи рідних через російсько-українську війну.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook