Мінрегіон: Держава буде підтримувати проекти транскордонного співробітництва

23 вересня 2021р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Уряд ухвалив постанову «Деякі питання державної фінансової підтримки проектів (програм) транскордонного співробітництва». Документ, розроблений Мінрегіоном, запроваджує нові підходи для проведення конкурсного відбору проектів. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

«Прийняття постанови є сигналом, що держава готова підтримувати реалізацію якісних і актуальних на сьогодні проектів транскордонного співробітництва. Незабаром у Мінрегіоні розпочнеться конкурс проектів транскордонного співробітництва. Нові підходи допоможуть розвивати цей напрям на належному рівні. У результаті буде посилюватися конкурентоспроможність регіонів та громад України», — зазначив Іван Лукеря.

Впровадження нових підходів має підвищити рівень конкурентоспроможності регіонів України шляхом поглиблення економічних, соціальних, наукових, технологічних, екологічних, культурних, туристичних та інших відносин у межах транскордонного співробітництва.

Також варто додати, що проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» передбачено видатки на підтримку розвитку транскордонного співробітництва у розмірі 60 млн грн, що додатково свідчить про серйозність намірів держави у розвитку транскордонного співробітництва.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook