Водіїв громадського транспорту перевірятимуть на дотримання протиепідемічних заходів безпеки

30 вересня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

З 21 вересня на території Львівської області рішенням обласної комісії встановлено «жовтий» рівень  епідемічної небезпеки поширення коронавірусу.   Перевізникам наголошують на дотриманні заходів безпеки під час перевезень пасажирів в період карантину. З середини жовтня проводитимуть перевірки водіїв транспортних засобів.

«Підприємства у галузі перевезень пасажирів зобов’язані дотримуватись вимог головного санітарного лікаря, зокрема проводити ранковий  скринінг працівникам та не допускати до роботи тих, у кого температура 37 0 і вище. Також у водіїв та пасажирів повинні бути наявні засоби індивідуального захисту. Категорично заборонено перевозити пасажирів без масок.  Після кожного рейсу здійснювати вологе прибирання транспортних засобів, використовуючи засоби з антибактеріальною дією”, - зазначив начальник управління транспорту та зв’язку Львівської ОДА Степан Рудницький.

Також він повідомив, що минулого тижня, рівень вакцинації у колективах, які здійснюють транспортні перевезення становив  23 %  і  закликав працівників активніше долучатись до вакцинальної кампанії, аби вберегти себе та не наражати на небезпеку інших.

Окрім того, Степан Рудницький акцентував, що по п’ятницях  у приміщенні АС-2, що на вулиці Липинського працює пункт вакцинації.

Начальник управління Патрульної поліції у Львівській області Роман Пилипенко наголосив, що  за недотримання протиепідемічних заходів перевізниками та пасажирами передбачена адміністративна відповідальність.

«Якщо водій проігнорував вимоги в період дії карантину, той його мають право притягнути до адміністративної відповідальності. Штраф від 17 до 34 тисячі гривень. Також, якщо пассажир у салоні траспорту перебуває без маски, не реагує на водія і його вину доведуть, його теж можуть притягнути до адмінвідповідальності. Сума штрафу від 510 гривень», - додав Роман Пилипенко.

 

Ключові слова:

карантинперевізники

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook