«Вакцинація не зупинить пандемію, якщо ми будемо нехтувати карантинними обмеженнями», - Орест Чемерис

31 грудня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Ситуація із захворюваністю на коронавірус в області залишається стабільною. Проте можливо вже за місяць Львівщина може зіштовхнутися з новою хвилею коронавірусної хвороби. 

«Нагадаємо, цього року ми пережили дві хвилі захворюваності, з яких найважчою була осіння хвиля.  Одночасно понад 3500 в області потребували стаціонарного лікування, фіксували значну кількість виїздів екстреної медичної допомоги – понад 230 щодоби.

Підсумовуючи цей рік, ми повинні розуміти, що ковід залишиться і у 2022 році, тому потрібно вакцинуватися, адже цьогорічний досвід показав, що вакциновані хворіють набагато легше, і якщо і потрапляють на стаціонарне лікування, то найчастіше через погіршення супутніх патологій, спровокованих коронавірусом», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Він також додав - якщо проаналізувати досвід минулого року, то показники захворюваності і в межах області, і в межах країни та світу, доводять, що вакцинація є ефективною.

«Закликаємо неухильно дотримуватися карантину – це вже рутинний перебіг нашого життя! Вакцинація не зупинить пандемію, якщо ми будемо нехтувати карантинними обмеженнями», - наголосив Орест Чемерис.

Зазначимо, що першою дозою на Львівщині провакцинували 48% дорослого населення, з них 45% - другою дозою. Окрім того, 226 осіб отримали бустерну дозу вакцини, і 74 особи – додаткову.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook