Роботи переможців мистецького конкурсу експонують у віртуальній галереї

6 жовтня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

В межах очного етапу ХХ Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт» департамент освіти і науки Львівської ОДА організував додатковий конкурс «Тобі, Україно, наші таланти, знання, зусилля» із нагоди 30-ої річниці відновлення Незалежності.

Діти з різних областей держави з’їхалися на художній пленер, за результатами якого відкрили віртуальну галерею. Дітям дали можливість попрацювати із професійними знаними художниками.

«Викладачі Львівської академії мистецтв, Підбузької мистецької школи модерували пленери біля Успенської церкви, в Стрийському парку, під час натюрморту з натури в приміщенні. До заходу долучився Левко Скоп, який провів для дітей майстер-клас. Юних художників залучили до занять із ткацтва, кераміки тощо», - розповіла головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Лідія Ільків.

Усі роботи можна переглянути у віртуальній галереї

«Департамент освіти підтримав створення галереї. Вона дозволить не лише переглянути роботи онлайн, але також стане хорошою дидактичною базою для керівників гуртків у віддалених школах, адже часто у таких талановитих дітей нема можливостей відвідувати художні школи. Подібні пленери варто організовувати, аби дати дітям шанс розкрити свій талант, не залежно від місця їх проживання», - розповіла засновниця Благодійного Фонду Львівська Дитяча Галерея Ольга Михайлюк.

Переможці конкурсу «Тобі, Україно, наші таланти, знання, зусилля»також зможуть взяти участь у фіналі ХХ Міжнародного конкурсу «Золотий мольберт», який проходитиме у Львові з 28 травня по 01 червня 2022 року.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook