Школярів Львівщини запрошують до участі у міжнародній Естафеті Миру

10 травня 2022р, Новини. Департамент освіти і науки, Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Міжнародний Форум «Золотий мольберт» запрошує школярів доєднатись до міжнародної Естафети Миру. Для цього потрібно намалювати тематичний малюнок та завантажити його разом з анкетою за посиланням

Реєстрація участі в Естафеті Миру безкоштовна, не має часових обмежень. Творчі роботи обирають для експозицій виставок у різних країнах світу.

Естафету миру започаткували в Україні ХХ Міжнародним Форумом «Золотий мольберт» на початку весни 2022 року.

Мета проєкту полягає в збереженні та популяризації української культури та мистецтва, феномену дитячого генія в малюнках, які доносять до світу мрії дітей про мирне майбутнє людства. Роботи виконують у різних видах і жанрах, які відповідають сприйняттю дітьми сучасного світу й темі миру

На Львівщині Естафета Миру стартувала 15 квітня галереєю дитячих шедеврів «Ангели миру» у приміщенні Першого Західного телеканалу, а тепер крокує Світом і відкривається виставками в різних країнах.

21 квітня експозиція також відкрилась в культурному центрі Komenskeho Centrum (Прештице, Чеська Республіка), а з 1 травня – дитячі роботи, надруковані на флаєрах, прикрашають вулиці столиці Словаччини Братислави.

18 травня заплановані віртуальні виставки у Харківському художньому музеї, у музеї дитячої творчості м. Осло в Норвегії тощо, а 1 червня відкриється виставка у мистецькій галереї міста Нова Загора в Болгарії.

Упродовж найближчого часу заплановані спільні виставки – в Ізраїлі, Японії, Німеччині, Фінляндії та інших країнах.

Усі виставки в різних країнах світу відкриваються віртуальною галереєю «Ангели миру», яка на живо існувала як Дитяча галерея «Золотий мольберт на Сході України» у Краєзнавчому музеї м. Станиця Луганська (нині анексованій).

До естафети вже приєдналися 15 країн світу.

 

Довідково

Міжнародний Форум образотворчості «Золотий мольберт» – це культурно-освітня платформа, започаткована БОБФ «Львівською дитячою галереєю»  (за підтримки департаментів освіти і культури ЛОДА, ЛОР, КЗ ЛОР ЛОІППО та Першого Західного телеканалу). Вона існує в реальному й віртуальному просторі з серією віртуальних галерей дитячих шедеврів і навчально-освітніх програм.

У межах Форуму щорічно відбувається у заочному та очному режимах Міжнародний Конкурс дитячої творчості «Золотий мольберт», який з гордістю називають дитячим «Оскаром». Переможці Конкурсу, за створення оригінальних композицій, нагороджуються Гран-Прі – золотим мольбертом із благородного металу та з діамантом. Усі фіналісти Конкурсу відзначаються золотими медалями, путівками в Артрезиденції разом із керівниками.

Форум залучає до творчого спілкування талановитих педагогів і дітей, популяризує їх творчі здобутки на виставках у галереях і музеях світу, у засобах масової інформації тощо.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook