На День міста в Буську відкрили оновлений стадіон, де зіграли перші футбольні матчі

3 жовтня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Жителі Буська сьогодні, 3 жовтня, відзначають День міста. Центральною подією  святкування стало відкриття оновленого стадіону дитячо-юнацької спортивної школи.

На урочисте відкриття завітали представники обласної, міської влади та влади громади. 

«Цей стадіон - не лише добрий подарунок до Дня міста, не лише новий сучасний спортивний об’єкт та підтвердження того, що програма президента України «Велике Будівництво» працює, а й приклад того, що спільними зусиллями місцевої та обласної влади можна зробити надзвичайно багато.  Вірю, що такої співпраці у нас буде ще багато і через рік ми знову будемо тут відкривати якийсь потрібний для громади об’єкт», — наголосив на відкритті заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик

Загальна вартість реконструкції спортивної арени  — близько 14 мільйонів, з яких 6 мільйонів спрямовано з обласного бюджету. Об‘єкт спорудили у межах президентської програми «Велике Будівництво». 

На стадіоні оновили футбольне поле, спорудили 6 легкоатлетичних доріжок та яму для стрибків, облаштували комфортні трибуни з пластиковими сидіннями та адміністративні приміщення.

У межах відкриття нагородили найтитулованіших спортсменів Бущини. Вручили також подяки від імені голови Львівської облдержадміністрації та управління молоді та спорту ЛОДА. 

«Футбол та легка атлетика є пріоритетними видами спорту для Буської дитячо-юнацької спортивної школи. Тут працюють надзвичайно фахові тренери, які виховали не одного чемпіона України, тому немає жодних сумнівів, що цей об’єкт використовуватиметься на повну потужність. А це найважливіше питання при виборі об’єктів для капітального ремонту чи реконструкції: чи буде кому тут займатись? Тішить, що в Буську є кому і було розуміння й бажання привести до ладу таку потрібну для громади спортивну арену», — зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як

Опісля урочистостей футбольні команди району вийшли на поле та зіграли на оновленому покритті два матчі. 

Нагадаємо, цьогоріч також завершилась реконструкція стадіону у Самборі.  Ремонтні роботи тривали 2 роки, стадіон може приймати понад 2 тисячі глядачів. Тривають роботи на спортивних аренах Стрия, Мостиськ та Яворова. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook