Для власників земельних ділянок організували круглий стіл

13 вересня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

В межах Проекту «Підвищення правової свідомості сільського населення - шлях до покращення рівня життя» завершився  цикл «круглих столів» в районах області на тему: «Роль громадський ініціатив в поширенні позитивного досвіду інформаційно-правового забезпечення громадян».

12 вересня заступник начальника управління – начальник відділу департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Борушок, представники Львівської аграрної палати, Головного територіального управління юстиції у Львівській області, представник Уповноваженого Верховної Ради з прав людини в західних областях відвідали Буський район.

Участь у заході взяли власники земельних ділянок (паїв), агровиробники та представники місцевих рад Буського району. Під час круглого столу обговорювалися питання змін до чинного земельного законодавства, зокрема присутніх повідомлено про Закон України від 10.07.2018 № 2498-VIII, що набрав чинності з 1 січня 2019 року та зобов’язує власників невитребуваних земельних ділянок або їх спадкоємців оформити право власності на свої наділи до 1 січня 2025 року.

Обговорювались також питання надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки, способи захисту майнових прав, оренди (суборенди) землі, а також діяльність антирейдерського штабу в області.

Також, Тетяна Борушок поінформувала учасників круглого столу про  проведення аудиту землі, та ознайомила присутніх з напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства.

Ключові слова:

Буськкруглий стіл

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook