9,5 млн євро дозволить залучити на Львівщину будівництво нового заводу компанії «ОДВ-Електрик»

5 жовтня 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Українська компанія із німецькими інвестиціями «ОДВ-Електрик» працює на території області з 2003 року, і планує збільшити свої виробничі потужності на Львівщині. Зокрема, збудувати додаткові виробничі приміщення у м. Новий Розділ, що дозволить залучити 9,5 млн євро інвестицій в область. Розширення обсягів виробництва та сприяння у цьому стало предметом зустрічі сьогодні гендиректора компанії Трауда Міхаеля з головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким та керівниками департаменту економічної політики та відділу інвестицій адміністрації.

Як зазначив очільник області, обласна адміністрація завжди підтримує залучення іноземних інвестицій та створення нових робочих місць.

«Тільки від початку 2021 року компанія «ОДВ-Електрик» сплатила 34 млн грн податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету. Тому ми підтримуємо збільшення виробничих потужностей підприємства та  будівництво нових цехів на всіх етапах цього процесу», - розповів Максим Козицький.

Генеральний директор «ОДВ-Електрик» зазначив, що компанія виробляє електричне й електронне устаткування для автомобілів, а одним із замовників цієї продукції є концерн «Volkswagen».

«На даний момент на виробництві задіяно близько 1300 працівників, виробничі площі складають 6000 кв.м. Основними перевагами роботи у Львівській області для нас є  кваліфікована та конкурентна робоча сила, близькість до кордону з ЄС. Тому ми раді продовжувати і збільшувати обсяги роботи нашої компанії на Львівщині», - сказав Трауд Міхаель.

Він також додав, що проєкт з будівництва нових виробничих приміщень у Новому Роздолі планують реалізувати до кінця травня наступного року.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook