Провідні компанії Данії поділились з аграріями Львівщини технологіями для ефективного розвитку галузі свинарства

7 жовтня 2021р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 жовтня, до Львова завітали представники провідних данських компаній. У межах семінару про «Передові технології для ефективного свинарства» іноземні колеги поділились з аграріями області головними напрямками роботи для поліпшення розвитку цієї галузі.

Отже, під час обговорення данські компанії презентували сучасне обладнання для утримання тварин, корми та системи відгодівлі, технології управління мікрокліматом. Також іноземні колеги розповіли про рішення для  м’ясопереробних процесів.

«Львівщина відкрита для залучення інвестицій, щоб збільшувати обсяги виробництва в галузі свинарства та створювати нові робочі місця. Важливу роль в тому, що упродовж останніх років в області спостерігається тенденція до збільшення поголів’я свиней та виробництва м'яса свинини має використання підприємствами генетичних ресурсів та технологій провідних зарубіжних і вітчизняних генетичних компаній, в тому числі данських. Тому обмін досвітом, залучення новітніх технологій та співпраця з провідними компаніями є важливими для розвитку галузі та регіону загалом», - зазначив заступник голови облдержадміністрації Віталій Загайний.

З вітальним словом від Посольства Данії виступила старший радник Леся Логвиненко. Вона зазначила, що Львівщина є однією з трьох областей України, яка обрана для проведення такого заходу, адже у рейтингу показників галузі тваринництва вона займає 2 місце по поголів’ю свиней серед областей України. Окрім цього, на теренах області у розведенні та вирощуванні свиней сільгосппідприємства вже використовують данські технології, зокрема це одне з найбільших свиногосподарств в Україні ТзОВ «Галичина Захід», яке засноване на данських інвестиціях, ТзОВ «Угринів Еко Ферм» та інші.

У Львівській області розведенням, вирощуванням та відгодівлею свиней займаються 105 суб’єктів господарювання. З-поміж юридичних осіб  у  22-ох утримується більше ніж 1000 голів свиней, які зосереджені у 6 районах області. Фізичні особи-підприємці утримують в межах 100 - 500 голів свиней, займаються відгодівлею і працюють практично  у всіх районах області.

Станом на 1 вересня цього року в усіх категоріях господарств утримується  464,1 тис. гол. свиней. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року цей показник зріс на 20%, зокрема в сільськогосподарських підприємствах на 46,8%. 

У розведенні та вирощуванні  свиней сільгосппідприємства  області  використовують генетику та технології провідних зарубіжних компаній Данії, Чехії, Франції, Канади та покращені породи вітчизняних  компаній.

«Наразі споживання свинини в Україні та за її межами збільшується. І це добрий знак для підприємств Львівщини, які займаються розведенням свиней, виробництвом м'яса та його переробкою. Але наші підприємства  мусять досить швидко технологічно адаптуватись до міжнародних стандартів. Це дозволить оперативно вирішити проблеми, пов'язані зі спалахами АЧС – найбільший виклик для національної галузі свинарства. Після цього можливостей для експорту й, відповідно, нарощування поголів'я та виробництва м'яса стане значно більше. Крім того, використання сучасних технологій, зокрема від данських компаній, дозволить посилити конкурентоспроможність виробників м'яса свинини на внутрішньому ринку, що є важливою умовою збереження національної продовольчої безпеки»,- директорка департаменту агропромислового розвитку ЛОДА Тетяна Гетьман.

Збільшення поголів’я свиней у суб’єктів господарювання відбувається через розширення виробничих потужностей, придбання сільгоспвиробниками племінного маточного поголів’я свиней та використання генетики зарубіжних провідних європейських компаній для власного відтворення стада, залучення у виробництво додаткових потужностей з відгодівлі свиней.

Довідково:

У сільськогосподарських підприємствах спостерігається позитивна динаміка у валовому  виробництві  м’яса всіх видів  -  загальне виробництво зросло на 24,3%.

За 8 місяців поточного року вироблено 22,1 тис. тонн (+25,5% до аналогічного періоду минулого року), що становить 28% у валовому виробництві м’яса в області.

Розширюються виробничі потужності сільгосппідприємств через інвестиційні  проєкти  будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень  ТзОВ «Барком» на 24,4 тис. голів,  будівництва нового свинокомплексу повного циклу вирощування потужністю 50,0 тис. голів свиней (2,5 тис. свиноматок) новоствореним  ТзОВ «Радехів Біо Ферм» Червоноградського району з поетапним введенням в експлуатацію   у 2021-2022 роках. 

Ключові слова:

свинарство

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook