Майже 100 спортсменів взяли участь у турнірі пауерліфтингу

11 жовтня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

10 жовтня у Львові завершився перший всеукраїнський турнір з класичного пауерліфтингу «West powerlifting cup», в якому взяли участь 97 спортсменів з 6 областей України.

Представники Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Волинської та Тернопільської областей змагалися у командному заліку турніру серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат. В індивідуальному заліку також змагався представник Полтавської області.  Турнір відбувся за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Впродовж трьох днів спортсмени у напруженій боротьбі змагалися за медалі та призи турніру. Найбільш жорстка боротьба була за перемогу в абсолютній першості серед юнаків, дівчат, юніорів, юніорок, чоловіків та жінок. Серед дівчат перемогу в абсолютній першості виборола цьогорічна чемпіонка світу з класичного пауерліфтингу серед дівчат, представниця Львівщини Станько Софія, яка у ваговій категорії до 57 кг продемонструвала суму триборства 305 кг.

Серед юнаків найсильнішим серед всіх вагових категорій став представник Закарпаття Ілля Ковач , який у ваговій категорії до 105 кг зібрав суму триборства 670 кг. Серед юніорок найсильнішою стала Тетяна Каськів з Тернополя із сумою триборства 245 кг у ваговій категорії до 47 кг. Логвін Віктор зі Львова в результаті напруженої боротьбі став володарем перемоги в абсолютній першості серед юніорів. Результат Віктора склав 670 кг у ваговій категорії до 105 кг.

Спортивна сім’я Королів не дала шансів суперникам на перемогу в абсолютній першості серед чоловіків та жінок. Серед жінок абсолютною переможницею першого всеукраїнського турніру з класичного пауерліфтингу «West powerlifting cup» стала Ярина Король  із сумою триборства 350 кг у ваговій категорії до 57 кг. А вже на наступний день Іван Король  виборов перемогу в абсолютній першості серед чоловіків з результатом 695 кг у ваговій категорії до 83 кг.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, кубками, медалями від управління молоді та спорту Львівської ОДА та подарунками від спонсорів змагань, магазину спортивного харчування, та фірми.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook