Всеукраїнським турніром у Львові вшанують пам’ять легендарного тренера Олега Сазонова

9 Червня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Наприкінці наступного тижня у Львові в легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази відбудеться традиційний турнір-меморіал з вільної боротьби пам’яті Заслуженого тренера України Олега Сазонова. Організовує турнір Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

За нагороди на турнірі змагатимуться хлопці та дівчата двох вікових груп: до 15 років та до 13 років. На змаганнях очікують юних борців з 15 областей України та гостей з інших держав: Угорщини, Польщі, Молдови, Німеччини.

Такий турнір для Львівщини вже став традиційним: з 2014 року, коли помер Олег Сазонов, його проводили вже чотири рази, тож цьогорічний меморіал особливий ще й тим, що ювілейний.

Зауважимо, Олег Сазонов – заслужений тренер України. Серед вихованців Олега Павловича — переможці та призери міжнародних та національних змагань найвищого рівня. Він підготував понад 150 майстрів спорту, 7 майстрів спорту міжнародного класу та Заслуженого майстра спорту. Серед його вихованців також 5 заслужених тренерів України

Ключові слова:

турнір

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook