Біля Львівської ОДА можна оглянути відтворені спорядження та військову техніку вояків УПА

14 жовтня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

До Дня Захисників і Захисниць України та 79-ї річниці створення Української Повстанської Армії, громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять», представила для огляду відтворені військові однострої, спорядження вояків УПА, озброєння та військову техніку. З виставкою можна ознайомитися біля будівлі Львівської облдержадміністрації по вул. Винниченка, 18, у Львові.

Реконструктори роздають перехожим інформаційні листівки про День Захисників і Захисниць України, розповідають про створення і збройну боротьбу УПА. Також відвідувачам реконструкції розповідатимуть про спорядження та зброю, яку використовували бійці УПА в боротьбі проти різних окупаційних режимів.

Представлення-реконструкція доступна для огляду сьогодні до 16 год. Її організатори – музей «Жива пам’ять», що розташований у с. Конопниця Львівського району). У самому музеї можна побачити копії військової та цивільної техніки для військово-історичних відтворень, фрагменти військових одностроїв, спорядження побуту  тощо.

Також, сьогодні о 17 год, у селі Конопниця реконструктори ГО «Пам’ять» відтворять бій «УПА проти ВВ НКВД».

Ключові слова:

однострійУПА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook