Пам’ять Героїв України вшанували на Меморіалі Небесної Сотні у Львові

14 жовтня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

На Меморіалі Героїв Небесної Сотні у Львові представники місцевої влади та громадськості долучилися до спільної молитви та урочистого підняття національного прапора в честь відзначення Дня захисників і захисниць України, 79-ї річниці створення УПА та Дня Українського козацтва. Участь у заходах взяв голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«У цей день ми не випадково збираємося саме тут, на Меморіалі Героїв Небесної Сотні. Це вони виграли наш перший, наш найважливіший бій у війні, яку досі ми ведемо з Росією! Це вони відстояли наш істинний шлях до Європейського Союзу. Вони вибороли нашу справжню гідність, пожертвувавши найвищим - своїм життям.

Ми часто кажемо ці слова - Герої не вмирають. Не вмирають, поки ми пам’ятаємо про них. Не вмирають, бо наші захисники продовжують їхню боротьбу на передовій війни. Не вмирають, поки ми пліч-о-пліч йдемо разом до перемоги. Вони мають бути і є завжди з нами, бо наша  велика справа ще не завершена, бо справжня перемога - попереду. Слава Україні!», - сказав голова Львівської ОДА.

Окрім того, в пам’ять про Героїв та захисників України від пам’ятника Тарасу Шевченку до Меморіалу пройшла урочиста хода за участі військових, волонтерів, громадськості під назвою «Дякую захисникам». Організатором ходи є ветеран 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» Артур Кирєєв.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook