У Стрию відкрили пам’ятник Небесній Сотні та Героям АТО/ООС

14 жовтня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

У межах святкових заходів, приурочених до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня захисників і Захисниць України, у Стрию відкрили пам’ятник Небесній Сотні та Героям АТО/ООС.

Урочистості розпочалися з Архиєрейської Літургії у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці (УГКЦ) у Стрию. Після чого представники влади, громадськості та військові взяли участь в урочистій ході від храму до Меморіального комплексу «Борцям за волю України», де і відбулося відкриття нового пам’ятника. До заходів долучився заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«Пам’ять про тих, хто віддав своє життя за світле майбутнє наших дітей, має бути вічною! Такі меморіали повинні бути у кожній громаді, а імена Героїв має знати підростаюче покоління. Дякуємо Богу за те, що сьогодні ми можемо вільно і на весь голос прославляти нашу країну і її Героїв! Молимося за те, щоб в Україні панував мир! Слава Україні – Захисникам і Захисницям! Героям Слава!», - зазначив заступник голови Львівської ОДА.

Авторами пам’ятника Небесній Сотні та Героям АТО/ООС у Стрию стали скульптор Василь Ярич та архітектор Володимир Лаврін. Його спорудження обійшлося Стрийській міській раді у 2 млн грн.

Фото: Стрийська міська рада

Ключові слова:

СтрийНебесна Сотня

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook