Роботи над реконструкцією стадіону ‘Сокіл’ в Стрию в розпалі

26 листопада 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

На бігові доріжки стадіону «Сокіл» у Стрию нанесли перший шар спрей-системи.

Тут триває облаштування секторів для штовхання ядра, метання диску, молота, списа, стрибків у висоту, стрибків із жердиною, стрибків у довжину.

На стадіоні вже завершили покриття футбольного поля з натурального газону, майданчик для мініфутболу зі штучним трав’яним покриттям, легкоатлетичні доріжки, уклали дренажні труби.

«Ремонт відбувається згідно з усіма вимогами категорійності федерації легкої атлетики України (ФЛАУ) та Української асоціації футболу. Крім футбольного поля з системою поливу, метальних та стрибкових секторів, 6 бігових доріжок по колу та 8 прямих для проведення змагань і тренувань, майданчиків для мініфутболу та баскетболу, волейболу і тенісу, тут збудують повноцінне тренувальне поле зі штучною травою, трибуни з накриттям, LED-освітлення та встановлять сучасні тренажери. На цей рік передбачили профінансувати його на 27 млн гривень», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Завершити роботи планують наступного року.

Стадіон ремонтують у межах президентської програми Велике Будівництво та Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту на Львівщині.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook