«В останні дні вакцинальна компанія на Львівщині активізувалася», - Олег Когут

22 жовтня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Ситуація з коронавірусною інфекцією залишається напруженою, кількість захворілих щоденно збільшується. Проте в останні дні в області активізувалася вакцинальна кампанія – кілька днів поспіль за добу вакцинуються понад 20 тис осіб. Раніше за добу вакцинували 8-10 тис осіб. Про це на брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів Олег Когут, регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусної інфекції на Львівщині.

«Хотілося би щоб цей процес продовжувався на стільки інтенсивно, як він зараз триває, адже вакцинуватися необхідно не тільки тому, що вводяться різні обмежувальні заходи. Процес вакцинації повинен бути постійним. В області першою дозою вакциновано близько 26% дорослого населення, двома дозами – близько 20% (тобто, кожен п’ятий). Щоб сформувався колективний імунітет, необхідно, щоб двома дозами було щеплено хоча би 70%», - пояснив Олег Когут.

Він також наголосив, що не можна забувати про необхідність носіння масок в людних місцях, дотримання соціальної дистанції, гігієни житла та виробничих приміщень, особистої гігієни.

«Держава безкоштовно надає профілактику захворювання у вигляді вакцини. Постійно збільшується кількість центрів вакцинації. Зокрема, цього тижня такі центри працюють у ТРЦ «Кінг Крос Леополіс» та на Головному залізничному вокзалі у Львові. Також в області функціонують 188 пунктів щеплень, куди можна записатися на щеплення, звернувшись до сімейного лікаря», - зазначив Олег Когут.

«Показники захворюваності та кількості госпіталізованих з ковідом осіб щоденно зростають, тому вже з понеділка Львівщина може опинитися в «червоній» зоні епіднебезпеки», - додав регіональний координатор з питань вакцинації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook