Бюджетна комісія відклала розгляд питання щодо розподілу коштів на енергоносії обласних установ

26 жовтня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

На засіданні депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради члени комісії не прийняли рішення щодо розподілу коштів з обласного бюджету на енергоносії обласних установ.

Комісія розглянула можливість розподілу 49 млн грн для забезпечення енергоносіями вказаних установ у четвертому кварталі цього року. Як пояснив профільний заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, ці кошти необхідно передбачити у обласному бюджеті, щоб не відкладати прийняття важливого рішення до наступної сесії обласної ради, і забезпечити обласні установи енергоносіями до кінця року.

«Чітко зрозуміло , що розрахунки потреб енергоносіїв в розрізі головних розпорядників бюджетних коштів, зокрема, для обласних закладів та установ, комунальних підприємств, здійснювалися по ціні 16,80 грн за м3 згідно з Меморандумом, укладеним між Кабміном, НАК «Нафтогаз України» та керівниками громад і територій від 30 вересня 2021 року. Держава відповідні компенсатори заклала і механізм доведений до керівників бюджетних установ, в першу чергу, до постачальників газу – компаній «Нафтогаз України» та «Нафтогаз Трейдінг». Керівництво обласної адміністрації наполягає розподілі цих коштів», - пояснив заступник Іван Собко.

У свою чергу, члени комісії пропонували не розподіляти 49 млн грн для бюджетних установ мотивуючи це тим, що багато установ не заключили угод на постачання енергоносіїв, та тим, що не до кінця зрозумілою є ціна на газ.

«Позиція комісії така, щоб розподілити ці кошти у листопаді або грудні. Але це ставить під загрозу функціонування бюджетної мережі . Обласна адміністрація проти такого рішення і ми переконливо просимо депутатів його не підтримувати», - додав Іван Собко.

Розгляд питання вирішили продовжити під час сесії Львівської обласної ради.

Зазначимо, що через політичну позицію депутатів від “Європейської Солідарності” не забезпечувати енергоносіями лікарні, інтернати, спецшколи, ІРЦ тощо (обласні заклади і установи), сесію перенесено на невизначений термін.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook