Львівщина прийматиме Всеукраїнський форум щодо розвитку молодіжних центрів

27 жовтня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

28 жовтня у Львові розпочнеться Всеукраїнський форум «Молодіжні центри в Україні». У заході візьмуть участь представники молодіжних центрів з різних регіонів України та працівники структурних підрозділів у сфері молодіжної політики державних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування. Всеукраїнський форум стане платформою для обміну досвідом серед учасників.

«Учасники форуму попрацють у групах, візьмуть участь в освітніх сесіях та обговореннях щодо нормативно-правової діяльності молодіжних центрів, менеджменту, тайм-менеджменту, комплексного розв’язання проблемних ситуацій та уміння ухвалювати рішення. Такі заходи сприятимуть посиленню ефективної діяльності молодіжних центрів, підвищенню рівня знань щодо їх управління в менеджерів та керівників таких центрів. Також на учасників вишколу чекатиме програма з виїздом у «МолоДвіжЦентр. Львів», Львівський обласний молодіжний центр, Lviv Open Lab, Pixlab, тощо», - розповів керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Завдяки отриманим знанням під час заходу учасники форуму переглянуть плани, методи та інструменти роботи з молоддю у власних молодіжних центрах, орієнтуватимуться під час розробки програм та заходів на пріоритети, визначені в Національній молодіжній стратегії до 2030 року, затвердженій Указом Президента України. Також одним із значних результатів форуму буде участь представників молодіжних центрів в опрацюванні проєктів актів щодо Порядку присудження молодіжним центрам Національного знаку якості, Рекомендацій щодо роботи молодіжних просторів в Україні тощо.

Організаторами Всеукраїнського форуму «Молодіжні центри в Україні» є Міністерство молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, державна установа «Всеукраїнський молодіжний центр», громадська спілка «Асоціація молодіжних центрів України».

 

Ключові слова:

ЛьвівщинаФорум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook