«В зоні ризику – молодь, вагітні та діти», - Орест Чемерис про останню хвилю захворюваності на ковід

3 листопада 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Епідситуація в області є складною, протягом останніх двох тижнів навантаження зростає. На Львівщині утримуються високі показники виявлення захворюваності на ковід та госпіталізацій. Про те, наскільки ситуація в області є тривожною, розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис в ефірі програми «Червона зона».

«Ця хвиля захворюваності є найважчою з усіх попередніх. Щоденно з ковідом госпіталізують 280-385 пацієнтів, за останніх три дні щодоби фіксуємо 35-50 летальних випадків.

Тривожними тенденціями цієї хвилі є те, що коронавірус все частіше вражає молодих людей віку 30+, вагітних жінок та дітей. Зараз на Львівщині є 37 вагітних хворих, у всіх – важкі пневмонії. Щодо дітей, то одночасно на лікуванні в «ОХМАТДИТІ» перебуває 40 дітей – це найбільше за весь час пандемії», - пояснив Орест Чемерис.

«Чого  очікувати далі, залежить тільки від нас усіх: наскільки сумлінно будемо дотримуватися карантину, і наскільки швидко зрозуміємо необхідність вакцинуватися», - наголосив директор департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА.

Він також додав, що люди віком 60+ та люди з супутніми захворюваннями – це пріоритетні групи населення, які мають бути вакциновані.

«Найбільші темпи вакцинальної кампанії ми відзначаємо з моменту прийняття обмежень для осіб, які невакциновані. А саме - рішення про обмеження роботи підприємців за умови роботи невакцинованих працівників», - зазначив Орест Чемерис.

«Міністерство охорони здоров’я надає нам всі необхідні рекомендації, роз’яснення, дорожні карти, ділиться успішними прикладами роботи в інших регіонах. Першочергові завдання, які поставлені перед департаментом охорони здоров’я обласної адміністрації – це нарощення темпів вакцинації та її доступність, а також збереження балансу - при великій кількості хворих на ковід забезпечити якісне надання медичної допомоги людям з іншими захворюваннями», - додав Орест Чемерис.

Пряму трансляцію програми «Червона зона» можна переглянути за посиланням.  

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook