«Усі поранені військовослужбовці отримують необхідну медичну допомогу», - Орест Чемерис

16 березня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Цивільна галузь охорони здоров’я області сьогодні також залучена до надання допомоги військовим. Як розповів керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис понад 70 військовослужбовців, які постраждали внаслідок авіаудару по Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, знаходяться на лікуванні у цивільних закладах охорони здоров’я.

«Усю необхідну допомогу хлопці отримують. Стан пацієнтів переважно середньої важкості. Пацієнти, які мали легкі пошкодження, вже відповідно скеровані до Військового госпіталю і готуються до продовження подальшого лікування», - зазначив Орест Чемерис.

Зупинився керівник департаменту і на питанні роботи польового медичного госпіталю, який нещодавно відкрили біля Львова.

«Сьогодні завершили усі юридичні процедури для легалізації роботи польового шпиталю. Є наказ МОЗ, який дозволяє залучати іноземних фахівців, які мають документи що підтверджують їхню освіту і кваліфікацію, до надання медичної допомоги під час воєнного стану. Відповідно перелік медичних працівників, які працюють у цьому госпіталі був скерований МОЗ і міністерство його погодило», - розповів Орест Чемерис.

Відповідно до наказу начальника Львівської обласної військової адміністрації польовий медичний госпіталь є структурним підрозділом Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Послуги, які він надаватиме: невідкладна допомога, хірургічна допомога, стаціонарні та амбулаторні послуги, послуги для жінок та дітей, включно з акушерством. Госпіталь зможе розмістити 60 людей і працюватиме цілодобово.

Персонал госпіталю налічує майже 100 людей - близько 50 медичних працівників (лікарів, медсестер, фармацевтів тощо) та приблизно стільки ж технічних працівників. Медики, які прибули для роботи у госпіталі, працюють у медичних закладах у США, частина з них мають досвід роботи в Іраку.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook