На «Арені Львів» встановили спортивні тренажери: займатися на них можна безкоштовно

11 листопада 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

На стадіоні «Арена Львів» офіційно відкрили новий спортивний простір – майданчик з 17-ма спортивними тренажерами, займатися на яких можна безкоштовно у час роботи стадіону (з 9 до 18 год). Тренажери встановили у межах ініціативи та за кошти компанії «Нова Пошта». Подібний майданчик раніше компанія облаштувала також у Києві на НСК «Олімпійський».

Як зазначила директорка з управління репутацією та маркетингу «Нової Пошти» Олена Плахова, така ідея виникла минулого року, коли через карантин усі спортзали були закритими. Тому у компанії, яка вже багато років поспіль пропагує заняття спортом, вирішили створити для людей можливість займатися спортом на вулиці. Адже спорт – це запорука міцного здоров’я.

У відкритті майданчика взяв участь заступник голови Львівської ОДА з питань молоді та спорту, охорони здоров’я, культури, освіти та бюджету Іван Собко.

«Спорт – це та галузь, яка об’єднує! Спортом займаються всі - незалежно від віку і статусу. Після закінчення навчання ми створюємо сім’ю, знаходимо себе професійно, але забуваємо про спорт. Це потрібно змінювати, тому що той, хто займається спортом, здоровий не тільки фізично, а й психологічно. Негативні думки і поганий настрій потрібно десь залишати – і це найкраще робити під час занять спортом!

Відтепер, завдяки компанії «Нова Пошта» Арена Львів має простір не лише для футболу, а й для занять на тренажерах! Дякуємо компанії, яка реалізувала таку цінну соціально важливу ідею! Робити добрі справи легко, якщо, окрім можливостей, є мотивація і бажання!», - зазначив Іван Собко.

Також у заході взяли участь:

Роман Хім’як – начальник управління молоді та спорту Львівської ОДА;

Ольга Манько – директорка ДП «Арена-Львів»;

Вадим Климович – директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;

Володимир Гоза – український важкоатлет, майстер спорту України, учасник Олімпійських ігор 2016 року;

Студенти та волонтери Львівського державного університету фізичної культури.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook