У Львівській національній опері відбудеться благодійний вечір "Що загинуло – Воскресне" для створення проєкту основної експозиції Музею Голодомору

10 грудня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

18 грудня 2021 року о 18:00 у Львівській національній опері відбудеться перший благодійний вечір "Що загинуло – Воскресне" для створення проєкту основної експозиції Музею Голодомору у Києві.

Благодійні внески учасників стануть визначальними для розбудови Музею Голодомору - символічного маніфесту незламності українського народу. Адже експозиція майбутнього Музею Голодомору – це голоси не лише жертв, а й позиція тих, хто пам'ятає.

Як повідомляють організатори заходу, усі зібрані кошти використають для створення проєкту експозиції цілісного комплексу Музею Голодомору, що зараз будується у Києві.

Долучитися до благодійного вечора та підтримати створення експозиції Музею Голодомору можна двома способами:

  • Зробити благодійний внесок за одним з благодійницьких пакетів (від 27 000 грн) і назавжди записати своє ім’я в історії творення Музею Голодомору: http://holodomor-museum-fund-events.com/
  • Або придбати квиток-запрошення на благодійний вечір.

У межах благодійного вечора Львівська національна опера представить виконання монументального симфонічного твору – Симфонію №2 «Воскресіння» Густава Малера:

  • Солістки: Софія Соловій, Тетяна Вахновська
  • Хор та симфонічний оркестр Львівської національної опери
  • Хормейстер — Вадим Яценко
  • Диригент — Іван Чередніченко

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook