Спортсменам Львівщини цьогоріч виплатили премій на 4 мільйони: на наступний рік передбачили вдвічі більше

29 грудня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький вручив грошові винагороди спортсменам, які вибороли призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня у четвертому кварталі цього року.  Винагороди отримали 81 спортсмен та 77 їх тренерів на загальну суму 77 мільйонів гривень.

«Спорт тренує силу волі та виховую дисципліну! Якщо немає дітей та молодих людей, залюблених у той чи інший вид спорту, немає надії на нові призові місця на престижних міжнародних змаганнях. 

І навпаки - коли є успішні спортсмени, яких молодь знає особисто, знає через соціальні мережі, чи знає, що вони колись теж тренувались у їхніх спортивних школах, виросли в їхніх громадах, є більше мотивації і є взірець.

Ви – спортсмени, якими гордиться уся Львівщина! Щиро бажаю вам нових успіхів у прийдешньому році!», - сказав Максим Козицький.

Він також розповів, що загалом цьогоріч грошові винагороди на загальну суму 4 мільйони гривень за призові місця на офіційних змаганнях національного та міжнародного рівня отримали 314 спортсменів Львівщини та 242 тренерів. Премії у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівська ОДА вручали атлетам щоквартально. 

«Так, цього року з обласного бюджету виплатили рекордну суму винагород - 4 мільйони гривень. Однак, оскільки це лише необхідний мінімум, вже наступного року на ці видатки у межах нашої Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини передбачили на 100% більше коштів - 8 мільйонів.  Також вперше ми передбачили кошти не лише для тренерів, які працюють з представниками спорту вищих досягнень, а й стимулюючі виплати для тренерів системи дитячо-юнацького спорту», - зазначив керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Найбільшу грошову винагороду цього року отримав веслувальник Віталій Вергелес - 330 тисяч гривень. Він став бронзовим призером Кубку світу з веслування, бронзовим призером чемпіонату Європи, чемпіоном України та срібним призером Командного чемпіонату України.   

Велосипедистка Олена Старікова, за срібло Олімпійських Ігор та срібло чемпіонату Європи з велотреку, отримала премію у розмірі 215 тисяч гривень. Бронзовий призер Олімпіади та чемпіон Європи з карате Станіслав Горуна впродовж року отримав грошові винагороди на загальну суму 180 тисяч гривень. Борчиня Алла Черкасова за бронзу у Токіо та срібло національного чемпіонату отримала 154 тисячі гривень. 

Майстру кульової стрільби Павлу Коростильову, який зупинився за крок до медалі Олімпійських Ігор, виплатили 100 тисяч гривень премії. Борчиня Оксана Лівач за 5 місце у Токіо та золото національного чемпіонату отримала 81 тисячу гривень. Понад 30 гривень цьогоріч отримали п’ятиборець Юрій Ковальчук, важкоатлет Богдан Гоза та борчиня Оксана Чудик.  

Нагадаємо, що нагородження кращих спортсменів здійснюється відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 18 квітня 2017 року № 299/0/5-17 «Про призначення та виплату грошових винагород спортсменам Львівської області з олімпійських видів спорту».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook