Робота у Львівській ОДА: шукаємо провідного спеціаліста відділу соціальних комунікацій

30 грудня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу соціальних комунікацій управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра; досвід роботи не обов’язковий; вільне володіння державною мовою.

Для участі у конкурсі кандидат повинен подати наступні документи:

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», в якому обов’язково зазначається така інформація: прізвище, ім’я, по батькові кандидата; реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти; підтвердження рівня вільного володіння державною мовою; відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах;

3. Копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови.

4. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статтею 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Строк подання документів: до 18 год.00 хв. 10 січня 2022 року.

Контакти відповідальної особи: Баран Софія Зіновіївна, моб. тел. +38 (032) 2999239; e-mail: uwp2@loda.gov.ua 

Детальна інформація – за посиланням.

Ключові слова:

вакансіяконкурс

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook