У Львівській філармонії відбудеться дитяча вистава «Мрії маленької Еліс»

14 січня 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

На численні прохання відвідувачів, Львівська національна філармонія повторить виставу «Мрії маленької Еліс» у неділю, 16 січня. Початок – об 11:30.

Так, 26 грудня у Концертному залі Людкевича зібрався повний зал маленьких слухачів, щоб познайомитися із маленькою балеринкою Еліс та дізнатися її дивовижну історію. Подія викликала неабиякий ажіотаж. Відео з вистави можна переглянути за посиланням.

Маленька дівчинка Еліс мріє стати балериною. Біля свого дзеркала вона постійно танцює й уявляє себе на великій сцені. Напередодні Різдва дівчинка міцно засинає в очікуванні чуда, і потрапляє в прекрасний світ балету, де музика та образи змінюються так стрімко, що вона не тямить себе від щастя. Прокинувшись зранку, біля свого дзеркала вона знаходить подарунок – свої перші пуанти.

Святкова подія відбудеться у виконанні учнів балетної школи «L.Stage», солістів – Олександра Мороз (скрипка), Вікторія Веретельник (вокал), Світлана Позднишева (фортепіано), Академічного симфонічного оркестру філармонії. Дириґуватиме Сергій Хоровець.

Сімейні концерти Львівська філармонія організовує спільно із Центром музичного розвитку “Tempo”. Цікаві та інтерактивні події не лише знайомлять дітлахів з усіма музичними інструментами симфонічного оркестру, але і створять приємні спогади на все життя.

Концерти тривають менш як годину, а теми спеціально підібрані для дітей віком від 2 до 9 років. Також кожен концерт включає 20 хвилин веселих передконцертних інтерактивів з унікальним музичним реквізитом за участі артистів симфонічного оркестру та аніматорів.

Детальна інформація та квитки на подію «Family concerts. Мрії маленької Еліс»: https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-elis-dreams-2/

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook